I edycja

 

26 marca zakończyliśmy I edycję szkoleń komputerowych dla osób dorosłych. Kurs trwał łącznie 12 godzin i odbywał się 2 razy w tygodniu. Uczestnicy zajęć otrzymali podstawową wiedzę na temat działania komputera oraz poświęcili wiele godzin na ćwiczenia praktyczne pod czujnym okiem osób prowadzących Po świętach wielkanocnych rusza kolejna edycja tegoż kursu.

II edycja

7 maja zakończyła się II edycja kursu komputerowego „Komputer jest dla każdego, więc nie bój się jego…”. Na zajęciach omówiliśmy zasady bezpiecznego korzystania z sieci i wykonaliśmy parę praktycznych ćwiczeń. Każdy z uczestników otrzymał dyplom za wytrwałe i zaangażowane uczestnictwo w kursie komputerowym. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w zgłębianiu tajników komputerowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

18 czerwca zakończyła się III edycja kursu komputerowego „Komputer jest dla każdego, więc nie bój się jego”. Uczestnicy kursu mogli się przekonać na własnej skórze, że komputer to przyjazne urządzenie, które z pewnością wzbogaca świat - czyniąc go ciekawszym. Może pomóc w wielu dziedzinach życia, w pracy zawodowej, rozwijać hobby czy wzbogacać nasze kontakty ze znajomymi. Wystarczy poczynić pierwsze kroki i przełamać swój wewnętrzny opór przed nieznanym. Najlepszym na to dowodem są absolwenci naszego kursu, którzy przychodzą z niepokojem, lękiem przed zupełnie nowym dla nich urządzeniem, a kończąc kurs zyskują większą pewność własnych umiejętności.